61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30jedzenie@trekkersport.com.pl

SealLine

Bóbr i wydra lubią wodę, niektórzy turyści też, ale wyposażenie turysty już zdecydowanie nie. Branie udziału w konkursie "W czyim śpiworze najmniej chlupie" jest dobrą zabawą w nieciekawej sytuacji.

SealLine to marka specjalizująca się produktach służących zabezpieczeniu wyposażenia turystycznego przed wodą. Turysta znajdzie w ofercie SealLine nogość modeli; w tym specjalizowane, (np worek wodoodporny pod dziób kajaka morskiego) i rozmiarów oraz szeroką "wodną" kolorystykę. Produkty SealLine mają różny stopień "wodoodporności": od tylko "deszczoodpornych", po takie, które można zanurzać. Pozwalają nam działać w terenie mając zapewniony dostęp do suchych rzeczy i "suchej" żywności. SealLine to również doskonała ochrona przed zabrudzenieniami i uszkodzeniami mechanicznymi. SealLine jest marką, która kompleksowo i z powodzeniem spełnia oczekiwania ludzi outdooru. Dążeniem marki SealLine jest zapewnienie najlepszych z możliwych warunków przy funkcjonowaniu w terenie. Osiągane jest to w długotrwałym procesie przygotowania produktu; projektowanie, testowanie, wdrażanie i indywidualnym podejściem do procesu produkcji; rygorystycznym przestrzeganiem jakości produkcji – produkt felerny nie ma prawa nie tylko opuścić fabryki, ale nawet być wyprodukowanym. Wynikiem takiego sposobu przygotowania produktu jest jego ergonomiczność, dopracowanie (nie zdarza się, aby konieczny był upgrade) i długowieczność, a wynikiem sposobu produkcji jest bardzo długi czas użytkowania wyrobu i jego niezawodność w eksploatacji.

Rzeczą, przy marce SealLine, o której nie można nie wspomieć jest dbałość o środowisko – wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, stosowane są materiały łatwe do utylizacji i przyjazne w produkcji.

Dlaczego marka SEALLINE

 • - innowacyjna
 • - ze zróżnicowaną ofertą
 • - w "wodnych" kolorach
 • - bardzo przyjazna użytkownikom
 • - przyjazna środowisku

Dlaczego produkt SealLine

 • - maksymalnie dopracowany
 • - niezwykle trwały
 • - łatwy w czyszczeniu
 • - ergonomiczny, łatwy w obsłudze
 • - rzadko się psujący
 • - posiada dobrą gwarancję (część produktów nawet Limited Life Time Warranty)
 • - objęty światową siecią serwisową

 

SEALLINE W POLSCE

 

Początki dostępności marki SealLine w Polsce sięgają początku lat dziewięćdziesiątych. Firma Paker po otwarciu sklepu ze sprzętem turystycznym zaczęła importować produkty marki SealLine na potrzeby własnej sprzedaży. Po pewnym czasie rozpoczęto sprzedaż hurtową produktów marki Platypus do nielicznych wtedy w Polsce sklepów outdoorowych. Dystrybutorem w Polsce jest firma Paker. Sieć sprzedaży jest dobrze rozwinięta, marka jest też dobrze obecna w sklepach internetowych.

Wyroby marki SealLine są objęte światową siecią serwisową. Obsługę gwarancji, naprawy gwarancyjne i niegwarancyjne oraz przeglądy prowadzi w Polsce firma Paker.

Produkty w kategoriach

Chwilowy brak produktów do wyświetlenia.

Zapraszamy wkrótce.