61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Ocun

OCUN to znana marka produkujaca sprzęt dla wspinaczy. W swojej ofercie posiada między innymi:

 • pełną linię uprzęży (sportowych, do skirouringu,czy do linowych parków rozrywki)
 • pełna gamę pętli, tasiemek i szpejarek poliamidowych
 • dyneema
 • materace boulderowe (crashpady)
 • karabinki
 • ekspresy i akcesoria wspinaczkowych ( m.in. woreczki, magnezja, worki na linę, kaski)


  Hasłem firmy jest zadanie: "Tylko najlepsze pomysły prowadzą do najlepszej wspinaczki." Dzięki takiemu podejściu, wykorzystaniu najnowszych technologii oraz niepowtarzalnemu wzornictwu firma znajduje się obecnie w czołówce 5 najlepszych firm produkujących sprzęt dla wspinaczy.

  OCUN to firma założona przez pełnego entuzjazmu, ciągle poszukującego innowatora i wspinacza. Wraz z powstaniem charakterystycznego czerwonego logo (OCUN= colchicum autumnale, kwiat kwitnący jesienią wyłącznie w partiach górskich) ruszyła produkcja uprzęży, crashpadów i pętli. Nowo powstała linia bardzo szybko zyskała popularność dzięki wysokiej funkcjonalności, nietuzinkowemu wzornictwu, i odkrywczemu podejściu do technologicznych rozwiązań. Już po pierwszych kilku sezonach oferta OCUN wypłynęła poza kraj pochodzenia, i obecnie stanowi jedną z czołowych marek na wspinaczkowym rynku tekstylnym i sprzętowym. OCUN wciąż pozostaje wierny swej początkowej idei "Tylko najlepsze pomysły prowadzą do najlepszej wspinaczki."

  Gama produktów OCUN obejmuje pełną linię uprzęży- od typowo sportowych w kilku wersjach regulacji, poprzez modele typowo zimowe (do skirouringu), do linowych parków rozrywki, aż po modele przeznaczone dla najmłodszych adeptów wspinaczki. Uprzęże OCUN wykorzystują szybkie klamry najnowszej generacji oraz przesuwny pas biodrowy (co pozwala ograniczyć rozmiary do 3 zamiast klasycznych 6, przy zachowaniu płynnej i pełnej symetrii możliwości dopasowania do użytkownika). Wszystkie wykonane są zgodnie z normami EN i posiadają certyfikaty CE oraz UIAA.

  Ponadto, od początku kluczową ofertę stanowi pełna gama pętli, tasiemek i szpejarek poliamidowych oraz dyneema, a także materace boulderowe (crashpady)- wykonane z najwyższej jakości pianek i materiałów, projektowane wg własnych, innowacyjnych pomysłów plasują się obecnie w czołowej 5 światowych producentów. Ponadto, szeroki wybór karabinków, ekspresów i akcesoriów wspinaczkowych (woreczki, magnezja, worki na linę, kaski itp.) sprawiają, że OCUN posiada zwartą i kompleksową ofertę wspinaczkową.
  Wyjdz z kategorii producenta

  Produktów od 1 do 24 z 377

  Ustaw kierunek malejący
  na stronę

  Siatka  Lista 

  Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16

  Produktów od 1 do 24 z 377

  Ustaw kierunek malejący
  na stronę

  Siatka  Lista 

  Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16