61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Asolo

Włoski producent obuwia Asolo od ponad 30 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów. Specjalizuje się on w kreowaniu zarówno technicznych butów, skierowanych do wymagających alpinistów, jak i wysokogatunkowego obuwia turystycznego, które doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów. Marka Asolo słynie ze stosowania w swoich butach nowoczesnych technologii, których celem jest maksymalne zwiększenie komfortu użytkowania obuwia oraz poprawa jego wytrzymałości.

W latach 80-tych marka wprowadziła innowacyjną technologię AFS, która polega na jednoczesnym wtrysku różnych tworzyw – są to tak zwane „skorupy”. W latach 90-tych z kolei marka Asolo podjęła współpracę z Instytutem Amerykańskim, która zaowocowała powstaniem systemu GLOBALINE, inspirowanego biomechaniką stóp, za który firma została uhonorowana prestiżową amerykańską nagrodą „The Best Shoe Of The Year”.

Asolo kontynuuje swoją działalność i niezmiennie, od wielu lat, wyznacza standardy na rynku poprzez stałe urozmaicanie swojego asortymentu w niezwykle wytrzymałe i wygodne obuwie, wyposażone w nowoczesne technologie.

Nasz profesjonalny sklep turystyczny, którego siedziba znajduje się w mieście Poznań, proponuje Państwu szeroki wybór obuwia marki Asolo. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób szukających wysokiej klasy butów technicznych (wysokogórskich), lecz także miłośników długich, pieszych wędrówek. Nasz asortyment obejmuje obuwie damskie i męskie. Część proponowanych modeli butów Asolo wyposażona jest w membranę GORE-TEX®, zapewniającej odpowiednią ochronę przed deszczem oraz umożliwiającej odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz obuwia.

Ponieważ niezwykle cenimy sobie Państwa komfort oraz zadowolenie z dokonywanych u nas zakupów, zatroszczyliśmy się o to, by ceny oferowanego obuwia okazały się dla Państwa miłą niespodzianką. Jeśli chcą Państwo dokonać inwestycji w solidne, a jednocześnie wygodne obuwie marki Asolo, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu turystycznego w Poznaniu.

Produktów od 1 do 24 z 323

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 14

Produktów od 1 do 24 z 323

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 14