61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Garnek turystyczny Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot

Oceń ten produkt jako pierwszy

Aluminiowy garnek turystyczny Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot z radiatorem FluxRing oraz ceramiczną powłoką to szybki i wygodny sposób na przygotowanie posiłku w trakcie biwaku.


Podczas outdoorowych biwaków czasami do szczęścia wystarczy odrobina wrzątku do zalania liofilizatu, kiedy indziej warunki pozwalają na większe kuchenne wariacje. O ile wodę zagotujesz nawet w plastikowej butelce (jednak ze względów zdrowotnych tego wariantu nie polecamy!), tak do przygotowania świeżej jajecznicy, gulaszu czy zupy potrzeba nieco większego i wygodniejszego naczynia. Garnek turystyczny Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot łączy w sobie wygodę, szybkość gotowania oraz wytrzymałość, a na dodatek dzięki ceramicznej powłoce jedzenie nie będzie przywierać do powierzchni garnka. Garnek Jetboil został wyposażony radioator FluxRing, czyli ten sam system, który producent stosuje w swoich słynnych systemach gotowania (m.in. w modelu Zip, Flash czy MiniMo). Dzięki temu temperatura jest równomiernie rozprowadzana po podstawie naczynia, co skutkuje szybszym gotowaniem oraz mniejszym zużyciem gazu.


Garnek turystyczny Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot — swoboda gotowania w każdych warunkach!


Garnek Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot został wykonany z aluminium, które cechuje się bardzo dobrym stosunkiem wagi do wytrzymałości i doskonale sprawdza się przy produkcji naczyń turystycznych. Model posiada wygodną, składaną rączkę oraz rękaw izolujący, dzięki czemu nie musisz obawiać się poparzeń podczas gotowania, a i sama zawartość garnka dłużej pozostanie ciepła. Elastyczna plastikowa pokrywka posiada perforacje, które umożliwiają odcedzenie np. makaronu. Garnek można używać ze standardowymi palnikami, a razem z podstawką Jetboil Pot Support również z kuchenkami stanowiącymi część systemów gotowania Jetboil.


 

399,99 zł
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

Materiał: aluminium z ceramiczną powłoką

Pojemność: 1,5 litra

Waga: 345 g

Wymiary: 16 cm x 12,2 cm

 

Cechy:

  • garnek turystyczny o pojemności 1,5 litra

  • szerokość garnka zapewnia wygodne i szybkie gotowanie

  • wyposażony w radiator FluxRing, który przyspiesza gotowanie oraz zmniejsza zużycie gazu

  • ceramiczna powłoka która zapobiega przywieraniu jedzenia do powierzchni garnka oraz ułatwia czyszczenie

  • plastikowa pokrywka z otworami umożliwiającymi odcedzenie zawartości

  • składana rączka

  • garnek wyposażony jest w rękaw izolujący

  • kompatybilny z palnikami Jetboil MightyMo, Stash, Genesis oraz HalfGen; aby móc korzystać z garnka na innych palnikach producenta należy użyć podstawki Jetboil Pot Support (sprzedawana oddzielnie)

Informacje dodatkowe

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html