61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Zestaw do gotowania Primus LITE PLUS

Oceń ten produkt jako pierwszy

Zestaw do gotowania Primus Lite Plus wyznacza nowe standardy dla kompaktowych zestawów do gotowania. Posiada unikalny system blokujący oraz technologię Laminar Flow Burner dzięki którym jest bardziej stabilny, lżejszy i kompaktowy.


Lekki palnik kuchenki systemowej bezpiecznie mocuje się do garnka, gdy jest używany i wygodnie mieści się w środku z kanistrem gazowym o pojemności 100g. Kuchenka wyposażona w zawór regulacyjny do precyzyjnej regulacji płomienia i ciepła. Garnek wykonany został z twardego anodowanego aluminium o pojemności 0,5 l z wbudowanym wymiennikiem ciepła i izolowaną osłoną. Pokrywa garnka pełni funkcję kubka. W zestawie znajdują się kołki podtrzymujące naczynia do użycia z każdym niesystemowym garnkiem lub patelnią oraz podpórka pod stopę do zamocowania na pojemniku z gazem dla dodatkowej stabilności oraz system zawieszania, gdy nie możesz znaleźć płaskiej przestrzeni do gotowania.


Anodyzowany garnek posiada rękaw z materiału G-1000 z ffilcową wyściółką, który zapobiega oparzeniom oraz pozwala dłużej utrzymać temperaturę wody. Pokrywkę można użyć jako kubek.


Zapłon piezoelektryczny, nie wymaga zapalniczki.


Gaz NIE jest dołączony. 

659,00 zł
Najpierw wybierz rozmiar

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 402 g

Pojemność: 0,5 L

Wysokość: 130 mm

Średnica: 100 mm

Moc: 1500 W

Czas zagotowania wody w pojemniku: 2:45 minuty

Zapalnik: piezoelektryczny

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Zestaw do gotowania Primus LITE PLUS

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html