61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Uzdatniacz wody z ładowarką solarną SteriPEN

Oceń ten produkt jako pierwszy

Najlżejszy model SteriPEN Freedom w zestawie z 2000 mAH ładowarką solarną podłączaną za pomocą kabla micro USB oraz 0,5 l butelką plastikową z szerokiem wlewem wolną od BPA. Kabel mikro USB, neoprenowy pokrowiec oraz uniweralny adaptor również wchodzą w skład zestawu. Posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Normalna cena: 790,00 zł

Promocja 395,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

SteriPEN jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV-C. SteriPEN to wysokiej jakości produkt, który uzdatnia wodę bardziej efektywnie niż konkurencyjne rozwiązania. Jest szybki w działaniu, prosty i skuteczny. 

Urządzenia do uzdatniania wody SteriPEN są zaprojektowane tak, aby być na każdą kieszeń i zapewnić każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej za małą część ceny butelkowanej wody.

Freedom jest najmniejszym, najlżejszym urządzeniem do uzdatniania wody za pomocą światła UV na świecie. Pozwala Ci zrobić więcej i dźwigać mniej. Kompaktowy, lekki i prosty w użytkowaniu, jest równie wygodny w egzotycznej restauracji jak i na zboczu góry. Wrzuć zasilacz słoneczny do kieszeni, a będziesz mógł korzystać z bezpiecznej wody pitnej gdziekolwiek będziesz.

 

Freedom jest wyposażony w wbudowaną baterię ładowaną przez złącze USB, która pozwala na korzystanie z zasilania w każdym miejscu: z gniazdka ściennego, komputera czy przenośnego panela słonecznego.

 

Model SteriPEN Freedom sprawdzi się najtrudniejszych warunkach, gdyż jest przeznaczony zarówno dla wędrowców, biwakowiczów, turystów pieszych, a także podróżników i doświadczonych globtroterów, którzy potrzebują niezawodnego lecz jednocześnie łatwego w obsłudze i szybkiego urządzenia, o niewielkiej wadze i wymiarach. 


SteriPEN
, jest niezwykle skutecznym produktem, pozwalającym zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. Cryptosporidium czy Giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zakażeń układu pokarmowego.

 

Produkty SteriPEN wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:

99,9999% bakterii
99,99% wirusów
99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkty marki SteriPEN pomagają w zapobieganiu przez zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak : ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne choroby groźne chorby,  wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie.

 

Steripen wyeliminuje również podczas podróży ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami grypy, ptasiej grypy, a nawet przeziębień, czy też groźnymi bakteriami, krętkami, pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi  i pierwotniakami, które często występują w wodzie pochodzącej niepewnego i niesprawdzonego źródła, a które mogą przyczyniać się do wywoływania bardzo wielu groźnych chorób, a których często nie jesteśmy świadomi podczas podróży.

Długotrwała lampa UV zapewnia 8000 uzdatnień wody!

 

W zestawie znajduje się neoprenowe etui, kabel USB oraz instrukcja użytkownika.

 

Dane techniczne:
Ilość uzdatnianej jednorazowo wody: 0,5 l lub 1 l
Czas działania: 48 sekund lub 90 sekund
Żywotność: 8000 cykli lampy
Ilość cykli na jedno naładowanie baterii: około 50
Minimalna średnica szyjki butelki: 38mm
Waga: 74g

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Uzdatniacz wody z ładowarką solarną SteriPEN

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html