61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30jedzenie@trekkersport.com.pl

Uzdatniacz wody SteriPEN Ultra UV Water Purifier

Oceń ten produkt jako pierwszy

Model SteriPEN Adenturer Opti - zapewnia 8000 użyć lampy, służących do każdorazowej dezynfekcji 0,5 l wody. Waga 108 g. Działa na 2 baterie jednorazowe CR123 (zawarte w zestawie) lub 2 baterie RCR123. W zestawie dołączony jest neoprenowy pokrowiec.  Urządzenie posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Normalna cena: 599,00 zł

Promocja 359,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

SteriPEN jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV. SteriPEN to wysokiej jakości produkt, który uzdatnia wodę bardziej efektywnie niż konkurencyjne rozwiązania. Jest szybki w działaniu, prosty i skuteczny. 

Urządzenia do uzdatniania wody SteriPEN są zaprojektowane tak, aby być na każdą kieszeń i zapewnić każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej za małą część ceny butelkowanej wody.

Model Ultra sprawdzi się najtrudniejszych warunkach, gdyż jest przeznaczony zarówno dla wędrowców, biwakowiczów, turystów pieszych, a także podróżników i doświadczonych globtroterów, którzy potrzebują niezawodnego lecz jednocześnie łatwego w obsłudze i szybkiego urządzenia, o niewielkiej wadze i wymiarach. Dodatkowo obudowa produktu wykonana jest z lekkiego i  odpornego na zarysowania materiału, który doskonale sprawdzi się również podczas podróży z plecakiem. 

W zaledwie 48 sekund Twoja woda jest zdatna do picia. Teraz możesz maszerować i podróżować gdzie zechcesz, bez konieczności noszenia lub magazynowania wody. Badania dowiodły, że SteriPEN jest bezpieczny i efektywny, zabijając 99,9% bakterii, wirusów i pierwotniaków, które są przyczyną chorób przenoszonych drogą wodną. SteriPEN zdobył Water Quality Association’s Gold Seal (Złotą Pieczęć Towarzystwa Kontroli Jakości Wody), która potwierdza jego efektywność.

Model Ultra od marki SteriPEN to najbardziej zaawansowane urządzenie do uzdatniania wody za pomocą światła UV-C. Wyposażony jest w wewnętrzy akumulator, dlatego też dadaje się do ponownego ładowania i jest prosty w obsłudze. 

Steripen Ultra wyposażony jest w użyteczny i łatwy w obsłudze dla użytkownika wyświetlacz OLED (organiczna dioda elektroluminescencyjna), o wysokim kontraście, który wskazuje poziom żużycia baterii i odpowiedni poziom uzdatnienia wody. Uśmiechnięta buzia mówi Ci kiedy woda jest zdatna do picia. Urządzenie stanowi świetny prezent np. dla Taty, który lubi przebywać na świeżym powietrzu. 

 SteriPEN, jest niezwykle skutecznym produktem, pozwalającym zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. Cryptosporidium czy Giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zarażeń układu pokarmowego.

Produkty SteriPEN wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:


99,9999% bakterii
99,99% wirusów
99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkty marki SteriPen pomagają w zapobieganiu przez zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak : ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne groźne chorby,  wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie.

SteriPEN wyeliminuje również podczas podróży ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami grypy, ptasiej grypy, a nawet przeziębień, czy też groźnymi bakteriami, krętkami, pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi  i pierwotniakami, które często występują w wodzie pochodzącej niepewnego i niesprawdzonego źródła, a które mogą przyczyniać się do wywoływania bardzo wielu groźnych chorób, których często nie jesteśmy nawet świadomi.

Długotrwała lampa UV zapewnia 8000 uzdatnień wody!

W podróży lub podczas wędrówki z plecakiem zaufaj ładowalnemu urządzeniu do uzdatniania wody SteriPEN Ultra jako przenośnemu źródłu wody.
 • Nadaje się do ładowania za pomocą jakiegokolwiek źródła zasilania z gniazdem USB. Podłącz kabel USB i rozpocznij ładowanie z panela słonecznego, laptopa czy gniazda samochodowego.
   
 • Wskaźnik niskiego stanu baterii mówi Ci kiedy należy naładować baterię, uzyskasz około 40-50 cykli na jedno ładowanie.

 • Promienie światła ultrafioletowego (UV-C) bezpiecznie sterylizują wodę zabijając 99,99% pierwotniaków (łącznie z ogoniastkiem jelitowym i cryptosporidium), bakterii i wirusów.
   
 • SteriPEN chroni przez ryzykiem zatrucia jadem kiełbasianym, zachorowania m.in. na cholerę, czerwonkę i tyfus.

 • Aby uzdatnić wodę wystarczy wcisnąć przycisk i wzburzyć wodę lekko mieszając.

 • Uzdatnia 0,5 litra wody (zimnej lub cieplej) w mniej niż minutę, aby uzdatnić 1 litr wody, po prostu przeprowadź uzdatnianie dwa razy.

 • Ultra został zaprojektowany tak, żeby pasował do butelek wody kupionych w sklepach, po prostu włóż urządzenie do butelki, obróć ją do góry nogami i rozpocznij uzdatnianie.

 • Mały rozmiar pasuje do większości pojemników, możesz go używać w filiżankach, kubkach, butelkach do wody, menażkach.

 • SteriPEN wyłącza się sam po zakończeniu uzdatniania za pomocą światła ultrafioletowego. Można go użyć do 8.000 razy!

 • Wodoszczelna uszczelka chroni przed przedostaniem się wody do elektroniki. Gumowane uchwyty umożliwiają bezproblemowe używanie nawet w wilgotnych warunkach. 

 • Używane od dawna przez niektóre miejskie stacje uzdatniania wody i rozlewnie, światło UV-C o niskim natężeniu w bezpieczny sposób uzdatnia wodę, a światło to nie ma jednocześnie szkodliwego wpływu na oczy lub skórę.

 • Używaj tylko klarownej, przezroczystej wody, ponieważ mętna, pełna osadów woda zakłóca działanie urządzenia. Natomiast inny produkty marki Steripen - Filtr FitsAll (sprzedawany osobno) usuwa pył i osady z wody. 

 • W zestawie wraz z urządzeniem do uzdatniania wody SteriPEN Ultra znajdziesz: kabel USB, neoprenowy pokrowiec i instrukcję obsługi.

Dane techniczne:
Ilość uzdatnianej jednorazowo wody: 
0,5 albo 1 litr
Czas działania: 
48 lub 90 sekund
Żywotność: 
8000 cykli lampy
Ilość cykli na jeden zestaw baterii: do 50
Minimalna średnica szyjki butelki: 
20mm
Waga: 
140 g
Wymiary: 
186 x 42 x 33mm
Gwarancja: 
TAK – 3 lata

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Uzdatniacz wody SteriPEN Ultra UV Water Purifier

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html