61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30[email protected]

Uzdatniacz wody SteriPEN Sidewinder UV Water Purification System

Oceń ten produkt jako pierwszy

Model SteriPEN Sidewinder to ręczne urządzenie do uzdatniania wody pitnej za pomocą promieniowania UV-C, nie wymagające baterii. Zapewnia 8000 użyć lampy, służących do każdorazowej dezynfekcji 0,5 l wody. Waga 471 g. Zestaw zawiera butelkę poliwęglanową wolną od BPA oraz filtr wstępny Water Bottle Pre-Filter. Produkt posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Normalna cena: 599,00 zł

Promocja 359,00 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

SteriPEN jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV-C. SteriPEN to wysokiej jakości produkt, który uzdatnia wodę bardziej efektywnie niż konkurencyjne rozwiązania. Jest szybki w działaniu, prosty i skuteczny. 

Urządzenia do uzdatniania wody SteriPEN są zaprojektowane tak, aby być na każdą kieszeń 
i zapewnić każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej za małą część ceny butelkowanej wody.

 

Pokręć korbką! To przyjazne środowisku, przenośne urządzenie do uzdatniania wody nie wymaga baterii do uzdatniania 1l wody w 90 sekund. Lampa UV, o wytrzymałości  8,000 cykli niszczy wirusy, bakterie i pierwotniaki. Zestaw zawiera butelkę bez bisfenolu oraz filtr Pre-Filter. To zasilane ręcznie urządzenie doskonale nadaje się dla kempingowiczów i do użytku w sytuacjach awaryjnych.

 

Napędzane ręcznie, działające bez baterii urządzenie do uzdatniania wody za pomocą światła UV. Napełnij, Nakręć, Pij! Doskonały dla kempingowiczów lub do użytku w sytuacjach awaryjnych. SteriPEN Sidewinder to pierwsze przenośne urządzenie do uzdatniania wody za pomocą światła UV, które nie wymaga baterii i uzdatnia 1 litr wody w 90 sekund. SteriPEN Sidewinder jest wyposażony w nasz sprawdzony system, który niszczy bakterie przenoszone przez wodę, wirusy i pierwotniaki takie jak ogoniastek jelitowy i cryptosporidium. Ten ręcznie napędzany mechanizm jest przyjazny dla środowiska i może zapobiec tysiącom plastikowych butelek trafiających na wysypiska śmieci. W skład systemu do uzdatniania wody Sidewinder wchodzą: litrowa butelka bez bisfenolu Tritan i filtr SteriPEN Pre-Filter, którego należy używać przed uzdatnianiem, jeżeli woda zawiera cząstki pyłu. To długowieczne, nadające się do przechowywania urządzenie zapewnia 8000 cykli uzdatniania wody i jest zawsze gotowe w sytuacjach awaryjnych, kiedy następują przerwy w dostawie świeżej wody. Z urządzeniem SteriPEN masz dostęp do wody zdatnej do picia, zawsze i wszędzie.

 

Model Steripen Sidewinder sprawdzi się najtrudniejszych warunkach, gdyż jest przeznaczony zarówno dla wędrowców, biwakowiczów, turystów pieszych, a także podróżników i doświadczonych globtroterów, którzy potrzebują niezawodnego lecz jednocześnie łatwego w obsłudze i szybkiego urządzenia, o niewielkiej wadze i wymiarach. 


SteriPEN
, jest niezwykle skutecznym produktem, pozwalającym zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. Cryptosporidium czy Giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zakażeń układu pokarmowego.

 

Produkty SteriPEN wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:

99,9999% bakterii
99,99% wirusów
99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkty marki SteriPEN pomagają w zapobieganiu przez zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak : ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne choroby groźne chorby,  wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie.

 

Steripen wyeliminuje również podczas podróży ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami grypy, ptasiej grypy, a nawet przeziębień, czy też groźnymi bakteriami, krętkami, pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi  i pierwotniakami, które często występują w wodzie pochodzącej niepewnego i niesprawdzonego źródła, a które mogą przyczyniać się do wywoływania bardzo wielu groźnych chorób, a których często nie jesteśmy świadomi podczas podróży.

Długotrwała lampa UV zapewnia 8000 uzdatnień wody!

 

W zestawie znajduje się instrukcja użytkownika.

 

Dane techniczne:
Ilość uzdatnianej jednorazowo wody: 0,5 albo 1 litr
Czas działania: 48 lub 90 sekund
Żywotność: 8000 cykli lampy
Ilość cykli na jeden zestaw baterii: do 50
Minimalna średnica szyjki butelki: 20mm
Waga: 471 g

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Uzdatniacz wody SteriPEN Sidewinder UV Water Purification System

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html