61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Uzdatniacz wody SteriPEN Adventurer Opti UV Water Purifier

Oceń ten produkt jako pierwszy

Model SteriPEN Adenturer Opti - zapewnia 8000 użyć lampy, służących do każdorazowej dezynfekcji 0,5 l wody. Waga 108 g. Działa na 2 baterie jednorazowe CR123 (zawarte w zestawie) lub 2 baterie RCR123. W zestawie dołączony jest neoprenowy pokrowiec.  Urządzenie posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 539,00 zł

Promocja 269,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

SteriPEN jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV-C. SteriPEN to wysokiej jakości produkt, który uzdatnia wodę bardziej efektywnie niż konkurencyjne rozwiązania. Jest szybki w działaniu, prosty i skuteczny. 

Urządzenia do uzdatniania wody SteriPEN są zaprojektowane tak, aby być na każdą kieszeń i zapewnić każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej za małą część ceny butelkowanej wody.


SteriPEN Adventurer Opti

Urządzenie do uzdatniania wody Adventurer Opti używa rewolucyjnego czujnika optycznego do rozpoznawania wody. Oczekująca na opatentowanie technologia zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz pozwala na oczyszczanie nawet najzimniejszych z wód. Na kempingu, podczas wędrówek z plecakiem albo pieszych wycieczek, kiedy nie będziesz mieć dostępu do wody pitnej ani zasilania przez kilka dni pod rząd, potrzebujesz produktu takiego jak Adventurer Opti.


Model Adventurer Opti
 sprawdzi się najtrudniejszych warunkach, gdyż jest przeznaczony zarówno dla wędrowców, biwakowiczów, turystów pieszych, a także podróżników i doświadczonych globtroterów, którzy potrzebują niezawodnego lecz jednocześnie łatwego w obsłudze i szybkiego urządzenia, o niewielkiej wadze i wymiarach. Dodatkowo obudowa produktu wykonana jest z lekkiego i  odpornego na zarysowania materiału, który doskonale sprawdzi się również podczas podróży z plecakiem. 


SteriPEN
, jest niezwykle skutecznym produktem, pozwalającym zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. Cryptosporidium czy Giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zakażeń układu pokarmowego.

 

Produkty SteriPEN wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:

99,9999% bakterii
99,99% wirusów
99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkty marki SteriPEN pomagają w zapobieganiu przez zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak: ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne choroby groźne chorby,  wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie.

 

Steripen wyeliminuje również podczas podróży ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami grypy, ptasiej grypy, a nawet przeziębień, czy też groźnymi bakteriami, krętkami, pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi i pierwotniakami, które często występują w wodzie pochodzącej niepewnego i niesprawdzonego źródła, a które mogą przyczyniać się do wywoływania bardzo wielu groźnych chorób, a których często nie jesteśmy świadomi podczas podróży.

Długotrwała lampa UV zapewnia 8000 uzdatnień wody! Nowy optyczny czujnik służy również jako przydatna latarka LED.  Jest to doskonałe dodatkowe źródło światła na kempingu albo podczas nocnego spaceru w celu napełnienia butelki z wodą. Tryb Latarka jest uaktywniany poprzez wciśnięcie i przytrzymanie jednego przycisku przez 3 sekundy. Przezroczysta osłona lampki skupia światło LED. Zestaw Adventurer Opti zawiera 2 baterie CR123 nienadające się do ponownego ładowania (jednorazowego użytku) oraz etui z neoprenu ze szlufką na pasek. To urządzenie SteriPEN może być używane w pojemnikach o szyjce o średnicy minimum 1,75 cala (np. butelki Nalgene z szeroką szyjką)

 
Dane techniczne:
Ilość uzdatnianej jednorazowo wody: 0,5 albo 1 litr
Czas działania: 48 lub 90 sekund
Żywotność: 8000 cykli lampy
Ilość cykli na jeden zestaw baterii: do 50 (30 dla baterii akumulatorowych)
Minimalna średnica szyjki butelki: 38mm
Waga (łącznie z bateriami): 108g
Wymiary: 155 x 40 x 24mm

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Uzdatniacz wody SteriPEN Adventurer Opti UV Water Purifier

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html