61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Osprey

To znana na całym świecie amerykańska firma produkująca wysokiej jakości plecaki, które doceniają miliony użytkowników na całym świecie. Osprey jest przedsiębiorstwem, którego celem jest tworzenie innowacyjnego, funkcjonalnego sprzętu o wysokim stopniu wydajności, który będzie odbiciem zamiłowania do przygody. To jedna z ulubionych marek amatorów sportów na świeżym powietrzu. Co należy do atutów marki? Przede wszystkim niespotykane na rynku innowacyjne podejście do procesu tworzenia produktu – od zaprojektowania, przez wykorzystanie w toku produkcji najnowszych i najnowocześniejszych technologicznie materiałów konstrukcyjnych, po przetestowanie i wdrożenie do sprzedaży na rynek. To wszystko poskutkowało tym, że obecnie każdy plecak Osprey jest gwarancją dobrego wyboru, a wszystkie produkty marki należą do jednych z najchętniej wybieranych artykułów outdoorowych. Wysoka jakość, szeroka gama wzorów i kolorów tych renomowanych plecaków turystycznych to ich niekwestionowane zalety. To wszystko oferuje marka Osprey, od kilku lat obecna na światowych rynkach sprzedaży.

Firma z misją
Ta amerykańska firma należy do najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku outdoorowym – swoje znaczenie buduje już od ponad czterdziestu lat. Osprey jest obecne na rynku od 1974 roku, kiedy to firmę w USA założył Mike Pfotenhauer. Udało mu się efektywnie wykorzystać kreatywność i tak w ciągu kilku lat potencjał firmy rozkwitł i zaowocował stworzeniem marki, która dziś należy do liderów w branży plecaków turystycznych. Specjalnością zakładu było i będzie projektowanie i produkowanie wygodnych oraz doskonale zaplanowanych plecaków.

Od sprzedaży detalicznej do globalnego znaczenia

Mike Pfotenhauer zaczynał małymi kroczkami. Swoją karierę rozpoczął niepozornie od skromnej sprzedaży detalicznej – plecaki Osprey szybko zaczęły rozchodzić się jak świeże bułeczki i realizacja zamówień indywidualnych okazała się niewystarczająca. Pfotenhauer szybko doprowadził do utworzenia pierwszego sklepu detalicznego, którego asortyment stanowiło zaledwie parę modeli. W ciągu kilkunastu lat – dzięki zaangażowaniu, pasji i olbrzymim nakładom pracy oraz zdolnościom warsztatowym – Osprey z małego sklepu przekształciło się w dynamicznie rozwijające się globalne przedsiębiorstwo rekomendujące najlepsze na rynku plecaki.

Materiał, który zaskakuje

Osprey dba o wysoką jakość materiałów i tkanin wykorzystanych do produkcji plecaków. W swoich zakładach marka wykorzystuje wyłącznie trwałe, solidne tkaniny syntetyczne i oddychające podszewki – to właśnie one są gwarancją późniejszej funkcjonalności, umożliwiającej komfortową eksploatację produktu. Produkowane przez Osprey turystyczne plecaki nadają się do wykorzystania w każdych warunkach i mogą być swobodnie przeznaczane do aktywności outdoorowych.

Komfort noszenia

Wygodny system nośny (w kolekcji Osprey znajdują się nawet plecaki typu kamizelka), wzmocnione panele tylne o świetnej wentylacji i pasy biodrowe umożliwiające idealne dostosowanie do kształtów anatomicznych pleców użytkowników – to podstawy funkcjonalności plecaków. Obecnie marka oferuje swoim klientom więcej niż kilkanaście modeli – w większości sklepów turystycznych dostępny jest szereg wzorów plecaków Osprey, które zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników różnej płci i w różnym wieku, którzy podejmują odmienne aktywności sportowe bądź rekreacyjno-turystyczne.

Oferta Osprey i uznanie ze strony autorytetów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różne modele plecaków, m.in. Osprey Mutant 38, Talon 33. Produkty firmy Osprey wciąż znajdują uznanie wśród wielu użytkowników, turystów, amatorów pieszych wędrówek i miłośników gór – himalaistów, ratowników i przewodników górskich, wspinaczy, a także podróżników, narciarzy i amatorów sportów ekstremalnych. Do znanych osób wybierających markę Osprey należą między innymi Ryszard Pawłowski, Marek Kamiński, Jacek Jawień czy Kinga Baranowska.

Produktów od 1 do 24 z 324

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14

Produktów od 1 do 24 z 324

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14