61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

AURA

Marka AURA to polski producent śpiworów i odzieży puchowej, Oparta na wspieraniu ludzi gór oraz tworzeniu produktów gotowych na nawet najsurowsze warunki, czerpiąc z doświadczeń z pierwszej ręki zdobytych podczas wypraw na najwyższe szczyty Ziemi, regiony podbiegunowe oraz pustynie, wszędzie zapewniając użytkownikom wygodę i komfort termiczny.

Założona w roku 1989 jako YETI, firma musiała zmagać się z trudnymi początkami po transformacji, gdy produkcja, zdobywanie surowców i nawiązywanie kontaktów handlowych w odbudowującej się Polsce niosły ze sobą ogrom wyzwań. Przełomowe nawiązanie współpracy z brytyjskim Pertexem przyniosło ze sobą rewolucję jakościową i otworzyło drzwi do tworzenia produktów przygotowanych na nawet najbardziej ekstremalne warunki.

Pierwszym produktem marki była Kurtka Pro, stworzona we współpracy z Wandą Rutkiewicz. Konstruowanie rzeczy zapewniających kluczowy komfort dla ich użytkowników stało się jednym z głównych celów Yeti. Wiedza czerpana dzięki współpracy z wyjątkowymi ludźmi, takimi jak Wojtek Kurtyka, Leszek Cichy oraz Anna Czerwińska, a także zbierane w ekspresowym tempie i nietuzinkowych warunkach doświadczenie pomagało udoskonalać sprzęt tworzony z pasją i rozwijać markę.

AURA przywiązuje dużą wagę do swojej tożsamości, od zawsze szyjąc w Polsce, skupiając się na bezcennych i nieodłącznych ludziach, którzy tworzą jej zespół. Puch wykorzystywany w ich produktach także pochodzi z Polski. Od zawsze cieszące się najwyższym uznaniem na świecie, dzięki wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, wypełnienie produktów Aury to klucz do sukcesu. W połączeniu z dobraniem właściwej tkaniny i konstrukcji, aby wydobyć z puchu jego naturalne właściwości, jakość świadczy sama o sobie.

Produktów od 1 do 24 z 299

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Produktów od 1 do 24 z 299

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13