61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Pokrowiec na butlę Campingaz - rozmiar L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Chroni przed słońcem, deszczem i opadami, dzięki membranie nie dochodzi do kondensacji pary wodnej pod wewnątrz pokrowca.

Dostępność: Brak w magazynie

99,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Materiał: poliester PU "oddychający"

Przeznaczony do butli 6-11 kg

Informacje dodatkowe

Gwarancja Campingaz

Firma Campingaz udziela pierwszemu właścicielowi 2 letniej gwarancji na swoje produkty (na podstawie karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu – paragon, faktura). Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Pokrowiec na butlę Campingaz - rozmiar L

Technologia i materiały

Poliester

Poliester to syntetyczny materiał, który odznacza się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych (słabe kwasy i zasady), jest odporny biologicznie, bardzo słabo chłonie wodę - chyba, że poddany obróbce (najczęściej stosowany surowiec przy produkcji ściereczek), łatwo się elektryzuje i brudzi, lecz dobrze pierze i szybko wysycha, trudno się barwi.