61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kuchenka Primus Onja Stove DUO

Oceń ten produkt jako pierwszy

Ta wyjątkowa i kompaktowa kuchenka 2-palnikowa przywołuje wspomnienia z dzieciństwa o posiłkach na kempingu. Zabierz tę 2-palnikową kuchenkę na miejskie wycieczki do parku lub na weekendowe wyprawy kajakiem.
Podstawa rozszerza się tworząc stabilną, dwupalnikową powierzchnię do gotowania. Dwa palniki mogą być regulowane indywidualnie i może gotować litr wody w mniej niż cztery minuty z jego 2800W płomieni. Każdy palnik podłącza się bezpośrednio do kanistra z gazem, chronionego przez podstawę. Aby móc gotować na obu palnikach jednocześnie, potrzebne są dwa kanistry gazowe.
Dębowa pokrywa chroni palniki podczas pakowania i może być używana jako deska do krojenia lub półmisek do serwowania w trakcie przygotowywania posiłków. Tkanina panelu bocznego, wykonana z wytrzymałego materiału G1000, jest zdejmowana, co znacznie ułatwia sprzątanie rozlanych płynów. Zintegrowany pasek do przenoszenia, umożliwiający transport bez użycia rąk, sprawia, że Onja jest łatwa do zabrania na pobliskie wyprawy z rodziną i przyjaciółmi.
Onja Duo wyposażona jest w złącze zaworu, które umożliwia używanie tej kuchenki 2-palnikowej z różnymi rodzajami kanistrów gazowych, zarówno gwintowanych (Lindal), jak i niegwintowanych.

849,00 zł
Produkt dostępny. Wysyłka w 9 dni.

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 3,300 g

Szerokość: 440 mm

Wysokość: 290 mm

Głębokość: 140 mm

Zapalnik: Ręczny

Czas zagotowywania wody: 4 min (1 litr)

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kuchenka Primus Onja Stove DUO

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html