61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kuchenka Primus Atle II

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dla wymagających szefów kuchni na świeżym powietrzu
Ta klasyczna 2-palnikowa kuchenka z łatwością pozwala wyżywić całą rodzinę (a nawet dalszą rodzinę). Solidna kuchenka kempingowa, która z łatwością pomieści ciężkie garnki z gulaszem dla całej grupy, a jednocześnie oferuje wystarczająco dużo miejsca na patelnię, aby usmażyć jajka.
Każdy palnik zapala się z łatwością dzięki wbudowanemu zapalnikowi piezoelektrycznemu i posiada osobne pokrętło do regulacji płomienia. Palniki oferują moc 3360 W, która pozwala na zagotowanie litra wody w ciągu trzech minut. W wietrznych warunkach można wysunąć boczne osłony przednie, aby zapewnić stały płomień.
Kiedy nadchodzi czas powrotu do domu, kuchenkę można złożyć i zamknąć, dzięki czemu cały bałagan pozostanie w kuchence, a nie w samochodzie. Dzięki zintegrowanemu uchwytowi kuchenkę można przenosić w dowolne miejsce: na łódź, do domku letniskowego lub pobliskiego parku.
Podłączenie do butli z propanem (z przyłączami M16x1,5) za pomocą dodatkowego węża i regulatora, które znajdują się w zestawie. Nie może być używany razem z Primus Power Gas, Winter Gas lub Summer Gas.
Gaz nie jest dołączony.

Dostępność: Brak w magazynie

999,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Waga: 5,200 g

Szerokość: 550 mm

Wysokość: 95 mm

Głębokość: 300 mm

Czas gotowania 1 l wody: 3 min

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kuchenka Primus Atle II

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html