61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kuchenka MSR WindBurner® Personal Stove System 1,0L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kuchenka turystyczna MSR WindBurner® Personal Stove System 1,0L to najskuteczniejszy sposób na zagotowanie w wody w każdych warunkach!


Gdy wybierasz się na wymagającą górską wyprawę w trudnych i nieprzewidywalnych warunkach, potrzebujesz niezawodnego sprzętu. Kuchenka MSR WindBurner® Personal Stove System to gwarancja ciepłego posiłku, nawet w najbardziej niesprzyjającej pogodzie. Wiatroodporny palnik promiennikowy w połączeniu z garnkiem ze wbudowanym radiatorem daje konstrukcję, która stawi czoła trudnym warunkom i pozwoli Ci niezwykle szybko zagotować wodę lub stopić śnieg. Średni czas zagotowania 1 litra wody wynosi 4,5 minuty. Kuchenka pozwala również znacznie zaoszczędzić zużycie gazu, na jednym małym kartuszu MSR IsoPro zagotujesz średnio aż 18 litrów wody!


MSR WindBurner® Personal Stove System 1,0L - kompletny zestaw na górskie wyzwania.


Kuchenka MSR WindBurner® Personal Stove System zawiera w zestawie niemal wszystko, czego potrzebujesz w terenie. Odporny na działanie wiatru palnik, garnek z radiatorem, plastikową miskę z podziałką, dzięki której dokładnie odmierzysz ilość wody potrzebnej na przykład do zalania liofilizatu, pokrywkę umożliwiającą łatwe odcedzanie lub picie oraz plastikową podstawkę stabilizującą kartusz. Do środka z łatwością spakujesz również mały kartusz MSR IsoPro 227g. Wystarczy dorzucić sztućce i masz już wszystko, czego potrzeba do przygotowania i zjedzenia posiłku!

1 049,99 zł
Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

Materiał (garnek): anodowane aluminium

Pojemność: 1 litr

Waga: 430 g

Wymiary: 18 cm x 10,5 cm

Czas zagotowania 1 litra wody: 4,5 minuty

Czas pracy na jednym kartuszu: około 95 minut (MSR IsoPro 227g)

 

Zestaw zawiera:

 • garnek z anodowanego aluminium o pojemności 1L z radiatorem oraz izolowanym wygodnym uchwytem

 • palnik promiennikowy z regulacją mocy

 • miska z miarką o pojemności 0,5L

 • pokrywka umożliwiająca wygodne nalewanie oraz picie (BPA free)

 • rozkładaną podstawkę pod kartusz gazowy

 

Cechy:

 • bardzo wydajna kuchenka turystyczna

 • kompatybilna z nakręcanymi kartuszami gazowymi

 • garnek z radiatorem zapewnia lepsze przewodzenie energii, co przyspiesza gotowanie oraz zmniejsza zużycie paliwa

 • palnik promiennikowy z wiatroodporną konstrukcją pozwoli Ci szybko zagotować wodę nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych

 • całość jest bardzo kompaktowa i pakuje się do garnka, uwzględniąc miejsce również na mały kartusz gazowy (MSR IsoPro 227g)

 • plastikowa pokrywka posiada dwa różne otwory, które umożliwiają łatwe odcedzanie lub picie bezpośrednio z naczynia

plastikowa miska z dokładną miarką pozwoli Ci łatwo przygotować odpowiednią ilość wody

Informacje dodatkowe

Gwarancja MSR

Firma Cascade Designs, właściciel marki MSR, udziela na swoje wyroby gwarancji "Limited Life Time Warranty" (ograniczona gwarancja bezterminowa).

W przypadku wystąpienia uszkodzenia, którego użytkownik nie jest w stanie naprawić samodzielnie, należy skontaktować się z firmą Cascade Designs lub jej lokalnym dystrybutorem, który skieruje Państwa do odpowiedniego autoryzowanego punktu serwisowego oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Uszkodzenia wynikłe z wad materiałów lub niewłaściwego wykonawstwa będą naprawione, a w przypadku braku możliwości naprawy produkt zostanie wymieniony na nowy lub zostanie wydany produkt o porównywalnych cechach i przeznaczeniu.

Poniższe reklamacje będą traktowane jako nieuprawnione, a składający taką reklamację zostanie obciążony kosztami jej obsługi:

    1.Reklamacje na uszkodzenia powstałe z winy użytkownika lub osób trzecich oraz wynikłe z niewłaściwego użytkowania, zdarzeń losowych lub zużycia produktu. Uszkodzenia tak powstałe mogą (w miarę naszych możliwości i na zlecenie użytkownika) zostać naprawione odpłatnie.
    2.Reklamacje na produkty zmodyfikowane.
    3.Reklamacje na produkty w złym stanie higienicznym.

Sposób rozpatrzenia reklamacji jest w wyłącznej gestii rozpatrującego.

Niniejsza gwarancja nie wyłącza i nieogranicza innych przysługujących nabywcy produktów praw.

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA!
Uprzejmie informujemy, iż opieką w ramach obsługi gwarancyjnej, pogwarancyjnej i pozagwarancyjnej objęte są wyłącznie towary zakupione w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Sprzedaż powinna być potwierdzona dowodem zakupu.
W razie wątpliwości czy dany sprzedawca posiada status Autoryzowanego Punktu Sprzedaży prosimy o kontakt.Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html