61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kawa Grower's Cup z Etiopii - Organiczna

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pyszna kawa z najlepszych regionów świata w Twoim plecaku, torbie i walizce. Doskonały aromat, orzeźwiający smak bez fusów, czyszczenia i mycia naczyń. Wystarczy zalać wrzątkiem torebkę Growers Cup, by po pięciu minutach cieszyć się dwiema filiżankami klarownego, aksamitnego napoju, a opakowanie wyrzucić. Zaparzanie pysznej kawy w podróży jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Dostępność: Brak w magazynie

9,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Kawa Grower's Cup z Etiopii - organiczna. Faid Trade.

Organiczne kawy z Gerdeja Forest znane są owocowego charakteru. Prawie jak zapach kwiatów z łagodnym posmakiem owoców. Ma gładką i przyjemną kwasowość i kremowy posmak.

Etiopia uznawana jest za kolebkę kawy. Region Lekempti zlokalizowany jest w stanie Wollega, około 6 godzin jazdy samochodem na zachód z Addis Abab. Spółdzielnia obecnie składa się z 22,734 rolników małorolnych z całego regionu. Kawa hodowana jest według tradycyjnej metody uprawy w cieniu baldachimu lasu.
 
Kawa: 100% organiczna i Fair Trade kawa Arabica z Etiopii

Farma, miasto: Gerdaja Forest, Lekempti

Wysokość: 1800 n.p.m.

Waga: 20gJak przygotować kawę?

 
1. Otwórz opakowanie

otwórz górę całkowicie
odkręć dziubek
rozszerz dół opakowania I postaw

2. Zaparzanie

wlej 500ml gorącej wody
zapnij zapięcie strunowe
zakręć dziubek
zostaw na 5-6 min

3. Podawanie

rozszerz otwór z boku opakowania
nalej tak jak pokazano na rysunku
rozkoszuj się pyszną kawą


Świeżo parzona kawa z filtra.. Dlaczego smakuje tak dobrze?

Coffeebrewer  to w zasadzie hybryda pomiędzy przelewowym ekspresem do kawy i prasą francuską. Pomysł na Coffeebrewer umożliwia doskonały proces ekstrakcji. Miejsce w podstawie opakowania  umożliwia zgromadzenie się gorącej kawy  i uzyskanie maksymalnego aromatu i smaku kawy. Filtr skutecznie oddziela parzoną kawę zgromadzoną w podstawie opakowania. Kiedy nalejesz pierwsze 1 ½ kubka, pozostała kawa będzie pod filtrem i proces parzenia zostanie zatrzymany. Oznacza to, że kawa nie przejdzie gorzkim smakiem jak w prasie francuskiej. Ponadto, używając Coffeebrewer można łatwo zdecydować jak mocną chcesz kawę. Jeśli chcesz żeby była łagodna i przyjemna musisz ją parzyć przez 4-6 min. Jeśli lubisz silny i stanowczy smak – parz kawę przez 8-9 min.

 

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kawa Grower's Cup z Etiopii - Organiczna