61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kawa Grower's Cup z Kolumbii

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pyszna kawa z najlepszych regionów świata w Twoim plecaku, torbie i walizce. Doskonały aromat, orzeźwiający smak bez fusów, czyszczenia i mycia naczyń. Wystarczy zalać wrzątkiem torebkę Growers Cup, by po pięciu minutach cieszyć się dwiema filiżankami klarownego, aksamitnego napoju, a opakowanie wyrzucić. Zaparzanie pysznej kawy w podróży jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Dostępność: Brak w magazynie

9,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Kawa Grower's Cup z Kolumbii

Granja La Esperanza, to jedno z wiodących gospodarstw w Kolumbii, które tworzy jedne z najlepszych kaw na świecie. Początki tego gospodarstwa sięgają lat 50-tych ubiegłego wieku. Farma została trzykrotnie nagrodzona jako producent najlepszej kawy przez Specialty Coffee Association of America. Cechuje się przyjemnym aromatem cytrusów, posmakiem migdałów i słodyczą owoców.
 
Kawa: 100% Arabica z Kolumbii
Farma, miasto: Granja La Esperanza
Wysokość: 1700-1900m n.p.m.
Waga: 20g


Jak przygotować kawę?


 
1. Otwórz opakowanie

otwórz górę całkowicie
odkręć dziubek
rozszerz dół opakowania I postaw

2. Zaparzanie

wlej 500ml gorącej wody
zapnij zapięcie strunowe
zakręć dziubek
zostaw na 5-6 min

3. Podawanie

rozszerz otwór z boku opakowania
nalej tak jak pokazano na rysunku
rozkoszuj się pyszną kawą


Świeżo parzona kawa z filtra..Dlaczego smakuje tak dobrze?

Coffeebrewer  to w zasadzie hybryda pomiędzy przelewowym ekspresem do kawy i prasą francuską. Pomysł na Coffeebrewer umożliwia doskonały proces ekstrakcji. Miejsce w podstawie opakowania  umożliwia zgromadzenie się gorącej kawy  i uzyskanie maksymalnego aromatu i smaku kawy. Filtr skutecznie oddziela parzoną kawę zgromadzoną w podstawie opakowania. Kiedy nalejesz pierwsze 1 ½ kubka, pozostała kawa będzie pod filtrem i proces parzenia zostanie zatrzymany. Oznacza to, że kawa nie przejdzie gorzkim smakiem jak w prasie francuskiej. Ponadto, używając Coffeebrewer można łatwo zdecydować jak mocną chcesz kawę. Jeśli chcesz żeby była łagodna i przyjemna musisz ją parzyć przez 4-5 min. Jeśli lubisz silny i stanowczy smak – parz kawę przez 8-9 min.

 

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kawa Grower's Cup z Kolumbii