61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Kartusz gazowy IsoPro 113g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kartusz gazowy pasujący do wszystkich kuchenek marki MSR oraz lampek GoSystem. Zawartość isobutanu pozwala na używanie w niskich temperaturach. Pasuje także do wybranych kuchenek nakręcanych marek: Primus, Jetboil, Optimus oraz Coleman. Na opakowaniu znajduje się rysunkowa instrukcja odnośnie oznaczenia ilości gazu jaka pozostała w kartuszu.

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 27,00 zł

Promocja 16,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Waga paliwa: 113g

Skład mieszanki: isobutan/propan (80/20)

Wymiary: 110 x 65 mm

Spełnia warunki standardu EN417

Kartusz jest JEDNORAZOWEGO użytku. Nie może być ponownie napełniony.

Informacje dodatkowe

Gwarancja MSR

Firma Cascade Designs, właściciel marki MSR, udziela na swoje wyroby gwarancji "Limited Life Time Warranty" (ograniczona gwarancja bezterminowa).

W przypadku wystąpienia uszkodzenia, którego użytkownik nie jest w stanie naprawić samodzielnie, należy skontaktować się z firmą Cascade Designs lub jej lokalnym dystrybutorem, który skieruje Państwa do odpowiedniego autoryzowanego punktu serwisowego oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Uszkodzenia wynikłe z wad materiałów lub niewłaściwego wykonawstwa będą naprawione, a w przypadku braku możliwości naprawy produkt zostanie wymieniony na nowy lub zostanie wydany produkt o porównywalnych cechach i przeznaczeniu.

Poniższe reklamacje będą traktowane jako nieuprawnione, a składający taką reklamację zostanie obciążony kosztami jej obsługi:

    1.Reklamacje na uszkodzenia powstałe z winy użytkownika lub osób trzecich oraz wynikłe z niewłaściwego użytkowania, zdarzeń losowych lub zużycia produktu. Uszkodzenia tak powstałe mogą (w miarę naszych możliwości i na zlecenie użytkownika) zostać naprawione odpłatnie.
    2.Reklamacje na produkty zmodyfikowane.
    3.Reklamacje na produkty w złym stanie higienicznym.

Sposób rozpatrzenia reklamacji jest w wyłącznej gestii rozpatrującego.

Niniejsza gwarancja nie wyłącza i nieogranicza innych przysługujących nabywcy produktów praw.

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA!
Uprzejmie informujemy, iż opieką w ramach obsługi gwarancyjnej, pogwarancyjnej i pozagwarancyjnej objęte są wyłącznie towary zakupione w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Sprzedaż powinna być potwierdzona dowodem zakupu.
W razie wątpliwości czy dany sprzedawca posiada status Autoryzowanego Punktu Sprzedaży prosimy o kontakt.