61 639 07 24 / 61 853 75 32 Pon.- Pt. 10:30 - 18:30[email protected]

Butelka LaPLAYA IsoTitan 0,9L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Lekka, sportowa butelka firmy LaPLAYA o pojemności 0.9L, wolna od materiałów BPA.

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 34,00 zł

Promocja 17,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Pojemność: 0.9L

Cechy:

  • Idealna do aktywności poza domem, sportu i w czasie wolnym
  • Lekka
  • Wykonana z materiału, który nie absorbuje smaku ani zapachu
  • Łatwa do umycia
  • Całkowicie szczelny, składany ustnik do picia
  • Pętla na zamknięciu pozwala wygodnie powiesić butelkę

UWAGA!! Zdjęcie pokazujące opisywaną butelkę, przedstawiają butelki w kolorze niebieskim i różowym!! Zdjęcie z zieloną butelką, przedstawia butelkę w rozmiarze 0.6L, w celu pokazania innych dostępnych kolorów, które są identyczne jak na zdjęciach. W razie niepewności prosimy o kontakt telefoniczny.

Informacje dodatkowe

Gwarancja LaPLAYA

Wszystkie termosy LaPLAYA posiadają 2 lata gwarancji na wady materiałowe oraz 5-10 lat gwarancji na skuteczność izolacji. Termosy nadają się do kontaktu z żywnością.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Butelka LaPLAYA IsoTitan 0,9L

Technologia i materiały

Aluminium

Aluminium jako metal jest pierwiastkiem chemicznym, znajdującym się w każdym układzie okresowym. Inna jego nazwa to Glin o oznaczeniu Al. Wywodzi się ze środowiska naturalnego, a dokładnie wnętrza ziemi. Aluminium jak każdy metal posiada swoje właściwości fizyczne oraz chemiczne. Pod względem chemicznym bardzo istotnym aspektem jest fakt, iż będąc w czystym stanie utlenia się do atmosfery. Natomiast, gdy je podgrzejemy reaguje z tlenem zawartym w powietrzu, przez co powstają tlenki. Bardzo mocno reaguje z różnymi kwasami oraz zasadami, dzięki którym zmienia swoją postać. We właściwościach fizycznych najważniejszą rzeczą jest bardzo duża plastyczność, czyli podatność na łatwą i szybką obróbkę. Pod postacią cienkiej blachy może być bardzo kruchy oraz łamliwy, więc trzeba uważać podczas pracy z tym metalem. Temperatura topnienia aluminium wynosi około 660 stopni Celsjusza, ma bardzo małą gęstość wynoszącą zaledwie 2700kg/m3. Warto dodać, że metal ten posiada bardzo dobre właściwości cieplne, a przez to stosowany jest w wielu rodzajach obudów, wszelkich urządzeń elektrycznych do odprowadzania ciepła.