61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30jedzenie@trekkersport.com.pl

Uzdatniacz wody SteriPEN Classic 3 with Pre-Filter

Oceń ten produkt jako pierwszy

Model SteriPEN Classic 3 zapewnia 8000 użyć lampy, służących do każdorazowej dezynfekcji 0,5 l lub 1 l wody. W zestawie znajduje się również neoprenowy pokrowiec i filtr wstępny. Waga 178 g (wraz z bateriami). Działa na 4 zwykłe, litowe baterie jednorazowe AA, które nie są dołączone do zestawu. Baterie alkaliczne nie są zalecane. Posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Dostępność: Brak w magazynie

359,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

SteriPEN jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV-C. SteriPEN to wysokiej jakości produkt, który uzdatnia wodę bardziej efektywnie niż konkurencyjne rozwiązania. Jest szybki w działaniu, prosty i skuteczny.

Urządzenia do uzdatniania wody SteriPEN są zaprojektowane tak, aby być na każdą kieszeń i zapewnić każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej za małą część ceny butelkowanej wody.
SteriPEN Classic 3 jest podstawowym urządzeniem służącym do uzdatniania wody. Dezynfekuje wodę wykorzystując bakteriobójczą falę światła UV.

Nie ma znaczenia skąd nabierasz wodę, czy to ze strumienia w górach, czy tez z kranu hotelowego pokoju w tropikalnym kraju, ponieważ SteriPEN Classic zabija wszelkie wirusy, bakterie i pierwotniaki w ciągu jedynie kilkudziesięciu sekund. Produkt ten sprawdzi się również świetnie się na wszelkich wyjazdach, a także do zastosowań domowych oraz podróży po Polsce. Produkt ten jest godny podlecenia zarówno wytrawnym i doświadczonym podróżnikom, jak i również rodzinom z dziećmi.

SteriPEN Classic 3 korzysta z czterech baterii litowych AA. Classic także umożliwia uzdatnienie niewiarygodnej ilości 300 półlitrowych porcji wody, zużywając jeden zestaw baterii i dając Ci pewność, że będziesz mieć dostęp wody zdatnej do picia kiedy tylko wybierzesz się na pieszą wędrówkę lub kemping na łonie natury.

Stożkowata końcówka SteriPEN Classic 3 pasuje do butelek z wodą, a specjalna nakładka w postaci filtra wstępnego marki SteriPEN działa nawet z butelkami o szerokich szyjkach, poprzez włożenie Steripena bezpośrednio do butelki zawierającej wodę pochodząca z lokalnego sklepu, targu, czy baru. Dzieki temu do przeprowadzenie dezynfekcji wody, nie potrzeba żadnych dodatkowych naczyń

Zestaw do uzdatniania wody Steripen Classic 3 z filtrem wstępnym - Pre-Filter, to wszystko, czego potrzebujesz na kempingu, podczas pieszych wycieczek, wędrówek z plecakiem, podróży. Wystarczy, że masz litrową butelkę do wody z szeroką szyjką. Użyj filtra wstępnego Pre-Filter o 40x40 mikronowej siatce do usunięcia pyłów z wody.
Filtr wstępny - Pre-Filter jest zaprojektowany tak, aby przechowywać go bezpośrednio na butelce o szerokiej szyjce.
Filtr wstępny - Pre-Filter o 40x40 mikronowej siatce pasuje do butelki o szerokiej szyjce, chroniąc gwint butelki i pozwala czystej wodzie wpływać do butelki, usuwając zawieszone w niej cząstki.
Model SteriPEN Classic 3 sprawdzi się najtrudniejszych warunkach, gdyż jest przeznaczony zarówno dla wędrowców, biwakowiczów, turystów pieszych, a także podróżników i doświadczonych globtroterów, którzy potrzebują niezawodnego lecz jednocześnie łatwego w obsłudze i szybkiego urządzenia, o niewielkiej wadze i wymiarach.

SteriPEN, jest niezwykle skutecznym produktem, pozwalającym zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. Cryptosporidium czy Giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zakażeń układu pokarmowego.
Produkty SteriPEN wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:

99,9999% bakterii
99,99% wirusów
99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkty marki SteriPen pomagają w zapobieganiu przez zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak : ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne choroby groźne chorby, wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie.


Steripen wyeliminuje również podczas podróży ryzyko zakażenia różnego rodzaju wirusami grypy, ptasiej grypy, a nawet przeziębień, czy też groźnymi bakteriami, krętkami, pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi i pierwotniakami, które często występują w wodzie pochodzącej niepewnego i niesprawdzonego źródła, a które mogą przyczyniać się do wywoływania bardzo wielu groźnych chorób, a których często nie jesteśmy świadomi podczas podróży.

Długotrwała lampa UV zapewnia 8000 uzdatnień wody!

Zaletą tego modelu marki Steripen jest to, że działa on dzięki 4 zwykłym bateriom AA, które zakupić można w prawie każdym miejscu na ziemi.

W zestawie znajduje się neoprenowe etui oraz instrukcja użytkownika. Zestaw nie zawiera baterii AA

UWAGA - polecane baterie: NiMH lub litowe, nie zalecamy baterii alkalicznych ani NiCd.

Ten wygodny system uzdatniania wody typu “wszystko w jednym” zawiera wszystko czego potrzeba do uzdatniania wody w podróży.

Dane techniczne:
Ilość uzdatnianej jednorazowo wody: 0,5 albo 1 litr
Czas działania: 48 lub 90 sekund
Żywotność: 8000 cykli lampy
Minimalna średnica szyjki butelki: 20mm
Waga: 156 g
Długość: 193 mm


Opis filtra wstępnego - Water Bottle Pre-Filter - dodanego gratis:
SteriPEN - Water Bottle Pre-Filter to filtr wstępny o 40x40 mikronowej siatce, który pasuje do butelek o szerokiej szyjce, chroniąc przy tym gwint butelki, co pozwala czystej wodzie wpływać do butelki, usuwając zawieszone w niej cząstki. Kompatybilny zwłaszcza z modelem SteriePEN Classic, Emergency i Ultra. Może być używany także samodzielnie.

Gdy czysta woda nie jest dostępna, należy użyć Water Bottle Pre-Filter markiSteriPEN. Filtr wstępny o 40x40 mikronowej siatce pasuje do butelki o szerokiej szyjce, chroniąc gwint butelki i pozwala czystej wodzie wpływać do butelki, usuwając zawieszone w niej cząstki.

Cechy produktu:

- 40x40 mikronowa odporna nylonowa siatka
- filtruje większe cząstki z wody jezior lub rzek
- pasuje do większości butelek z szerokim gwintem
- łatwy sposób użycia, wystarczy wlać wodę do butelki lub zanurzyć całą butelkę i odczekać aż do napełnienia

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Uzdatniacz wody SteriPEN Classic 3 with Pre-Filter