61 853 75 32 / 61 639 07 24 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30jedzenie@trekkersport.com.pl

Grill Woody L Seria 4

Oceń ten produkt jako pierwszy

Grilla Woody L Seria 4 dają wiele możliwości przyrządzania potraw dla dużego grona osób. Podzielona na dwie niezależne części powierzchnia rusztu, możliwość zaadoptowania do Culinary Modular System poprzez zakup dodatkowego rusztu. Po grillowaniu wybrane elementy można myć w zmywarce (Insta Clean System).


4 palniki tubowe ze stali nierdzewnej wyposażone w zapalnik piezoelektryczny. Emaliowany ruszt i płyta ze stali i wbudowany termometr oraz przedni panel z półką na przyprawy. Składane boczne półki.

2 399,99 zł
Produkt dostępny. Termin realizacji do 5 dni kalendarzowych.

Opis produktu

Szczegóły

Powierzchnia grillowania: 3500 cm ²

Moc: 12,8kW

Cechy:

 • 4 palniki tubowe ze stali nierdzewnej
 • zapalnik piezoelektryczny
 • emaliowane  ruszt i płyta ze stali (możliwość zaadoptowania do Culinary Modular System poprzez zakup dodatkowego rusztu)
 • Insta Clean™ System (wybrane części grilla można myć w zmywarce)
 • termometr
 • przedni panel z półką na przyprawy
 • składane boczne półki

Informacje dodatkowe

Gwarancja Campingaz

Firma Campingaz udziela pierwszemu właścicielowi 2 letniej gwarancji na swoje produkty (na podstawie karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu – paragon, faktura). Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania.Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Grill Woody L Seria 4

Technologia i materiały

Culinary Modular System

Odkryj możliwości grillowania z elementami Culinary Modular System. Po prostu wyjmij środkowy pierścień z rusztu do grillowania i zastąp go jednym ze sprzedawanych osobno akcesoriów dodatkowych. Możesz podać świeżą pizzę przygotowaną na specjalnym kamieniu do pizzy, pyszną paellę prosto z patelni. Zamień się w azjatyckiego szefa kuchni i przy użyciu woka ze stali węglowej z powłoką nieprzywierającą zaserwuj egzotyczne stir-fry. A może po prostu tradycyjny kurczak pieczony w całości?

 Even Temp® - Even Heat Distribution

Perfekcyjna temperatura grillowania i pieczenia wynosi ponad 250° C. Ważne jest, żeby taka temperatura wytworzyła się równomiernie na większości powierzchni przeznaczonej do przygotowywania jedzenia. Nie ma przecież nic bardziej irytującego niż nierówno wypieczony stek. Grille z serii 3 i 4 osiągają temperaturę 250° C na przynajmniej 90% powierzchni do grillowania, dzięki czemu można z nich korzystać jeszcze efektywniej. Jednocześnie pokrętła pozwalają kucharzowi na indywidualne sterowanie temepraturą dla każdego z palników, w zależności od tego czy chce mieć bardzo wysoką temperaturę do pieczenia mięsa, czy niższą dla delikatniejszych potraw.

 InstaClean® System

Nie ma łatwiejszego sposobu na czyszczenie grilla niż InstaClean® System. Ciesz się dobrą zabawą z rodziną i przyjaciółmi zamiast martwić się myciem grilla po użyciu. InstaClean® System umożliwia Ci wyjęcie wszystkich elementów, które można myć w zmywarce w około 60 sekund. Są rozmiarów pasujących do standardowej zmywarki. I myją się same!

 Stainless-Steel-Burner-System

Ciesz się doskonałą wydajnością grillowana dzięki intelegintnemu systemowi palników zaprojektowanych do przygotowywania różnorakiej żywności. 

Od bezpośredniego grillowania do długotrwałego pieczenia wykorzystującego ciepło pośrednie, palnik umożliwia wszechstronne wykorzystanie:

 • równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni
 • wysokie temperatury do bezpośredniego grillowania i pieczenia
 • możliwość regulowania ciepła nawet do niskich temperatur idealnych do gotowania pośredniego
 • wytrzymałe materiały zapewniają przedłużoną żywotność palników

Jak to działa?

 • specjalnie zaprojektowane palniki tworzą płomienie w kształcie litery V, które są skierowane w kierunku rusztu i rozprowadzają ciepło równomiernie na całej powierzchni grillowej
 • palniki rurowe są dostosowane do tworzenia mniejszych płomieni, które są świetne do utrzymywania niższej temperatury dla delikatniejszych potraw, czy dłuższego pieczenia
 • specjalnie zaprojektowane osłony z otworami wentylacyjnymi wspomagają rozprowadzanie ciepła i zapobiegają wybuchom płomieni